Vila Sousouras

Hanioti, Kasandra

već od 85€

Opis destinacije

Hanioti, mesto prelepe vegetacije, svoje ime je dobilo po prvim doseljenicima iz grada Hanije sa Krita. Ovim malim živopisnim rajem biće očaran svako ko ga poseti. Mesto je ušuškano između magistrale sa jedne i obale Toroneos zaliva sa druge strane. Ovakav idealan položaj učinio ga je vodećim letovalištem na poluostrvu Kasandra. Sam centar po svojoj strukturi podseća na Jelisejska polja – u centru je kružni trg sa fontanom, u koji se uliva šest ulica. Sve one uveče se pretvaraju u pešačku zonu sa velikim brojem prodavnica, taverni, restorana, kafića... Idući prema plaži nailazi se na veliki uređeni park, idealan za odmor od gradske vreve i vreline letnjeg sunca, kao i na živopisnu crkvu. Plaža je duga, kombinacija finog peska i šljunka, oivičena zelenilom. Plaža se redovno održava i stalno dežuraju spasioci, pa je veoma bezbedna i preporučljiva i za porodice sa decom. Nagrađena je *plavom zastavicom* zbog izuzetno čistog mora i besprekornog okruženja. Uz plažu se nalazi i šetalište sa kafićima i restoranima i radnjama u kojima možete naći rekvizite za plažu i vodene sportove. Ponuda smeštaja je bogata i raznovrsna, od modernih porodičnih vila do luksuznih hotelskih kompleksa, pa će ovde svako moći da nađe ono što mu odgovara. Ima i veliki broj kafića, kubova i koktel barova, koji nude zabavu za sve generacije do kasno u noć. A preko dana, ukoliko vam dosadi izležavanje na plaži, na raspolaganju vam je dosta aktivnost: šetnja, istraživanje okoline motorom ili autom koje možete i da iznajmite, kupovina suvenira u brojnim prodavnicama, uživanje u gastronomskim specijalitetima u nekom od brojnih restorana, taverni, picerija, uživanje i nekom od vodenih sportova ili jednostavno odmor u parku kraj plaže. Pored svih ovih turističkih sadržaja, ovde su, ukoliko Vam zatrebaju, i pošta, ambulanta, apoteka, rent-a-car agencije, taksi služba, javni prevoz, supermarketi, ekskluzivne radnje kože, krzna, zlata, pekare, poslastičarnice... Do Haniotija se relativno lako i brzo

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Centar > 250m
  • Plaža > 500m

Oprema

  • Klima
  • Kuhinja
  • Parking
  • TV
  • Wifi

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • 4 Kreveta
  • Opis smeštaja
  • Cenovnik
  • Program putovanja
  • Prevoz
  • Uslovi plaćanja

Lokacija: nalazi se oko 350m od centra Haniotija, nedaleko od hotela Elinotel Apolamare, na 150m od neorganizovane plaže.
Ova vila je dobar izbor za goste koji vole da budu malo izolovani i izbegnu gužvu u centra mesta. Vila se sastoji iz niza zasebnih objekata, gde svaki od objekata ima po tri smeštajne jedinice u tri nivoa (prizemlje, 1. i 2. spart.). Prostrani apartmani imaju odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa kompletno opremljenom kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilom i terasom. Moguće je parkiranje automobila ispred ili nedaleko od vile.

Tip smeštaja:
1/4 apartman - u spavaćoj sobu bračni ležaj, u dnevnom boravaku trpezarija, kuhinja i dva obična ležaja.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje klima uređaja, peškira i WI-FI interneta - BESPLATNO.

Uskoro cenovnik za LETO 2021...
AUTOBUSKI PREVOZ:
1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.

SOPSTVENI PREVOZ:
1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA SITONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA TASOS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
POLAZAK ZA SIVOTU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
POLAZAK ZA EVIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
POLAZAK ZA PILION MILINA - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
POLAZAK ZA KEFALONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
POLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.
NAPOMENE:
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put. • Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina, Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihv